Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym dla biznesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy kompleksowe usługi wsparcia podatkowego. Zajmujemy się zarówno bieżącym doradztwem podatkowym polegającym na sporządzaniu wyjaśnień i opinii czy też bezpośrednich konsultacjach, jak i reprezentujemy przedsiębiorców w kontrolach podatkowych, kontrolach celno-skarbowych oraz postępowaniach sądowo-administracyjnych. Oferujemy także usługi w zakresie dokumentacji cen transferowych oraz problematyki MDR, czyli kwestii raportowania schematów podatkowych. Chętnie dzielimy się też naszą wiedzą podczas licznych szkoleń podatkowych.
Naszą misją jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podatkowego, uwzględniając przy tym realizację ich celów gospodarczych. Szukamy zawsze optymalnych i praktycznych rozwiązań, ograniczających ryzyko podatkowe. W każdej sprawie dokonujemy indywidualnej i kompleksowej analizy oraz oceny zdarzeń gospodarczych w świetle skutków podatkowych i bieżącego orzecznictwa przepisów.
Współpracę z Klientami opieramy zawsze na wzajemnym zaufaniu oraz budowaniu relacji, dzięki którym wytyczając cel, wspólnie dążymy do jego realizacji.

Potrzebują Państwo pomocy doświadczonego doradcy podatkowego? Chcą Państwo poznać naszą ofertę? Zapraszamy na naszą stronę z ofertą lub do kontaktu: podatki@fsg.pl, 61 623 21 30.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem ekspertów posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym zdobyte w wiodących globalnych firmach doradczych, a także organach podatkowych. Naszym atutem jest połączenie wiedzy podatkowej z szeroką znajomością otoczenia biznesowego naszych Klientów i wiedzą o zarządzaniu firmą.

Michał Szychowski
Doradca podatkowy
Prezes zarządu FSG Podatki
Ewa Szychowska
Specjalista ds. finansów
Księgowa